Welcome to Panda Languages
 - 
Arabic
 - 
ar
Chinese (Traditional)
 - 
zh-TW
Dutch
 - 
nl
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Portuguese
 - 
pt
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es

Chcesz nauki nowego języka w zaledwie 4 krokach?

Post Visitors:49
nauki nowego języka

Poznanie najlepszych wskazówek dotyczących nauki nowego języka nie jest procesem jednokierunkowym. Obejmuje kilka kroków, aby osiągnąć biegłość językową, w tym opanowanie umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania.

Niekoniecznie jest prawdą, że ktoś potrafi tak dobrze czytać i pisać, jak i komunikować się werbalnie. Aby osiągnąć natywną biegłość w językach obcych, najlepiej jest doskonalić wszystkie te umiejętności na raz.

W Panda Languages ​​oferujemy kilka książek do poprawić swoje umiejętności językowe. Aby pomóc Ci rozpocząć podróż edukacyjną, oto jak zrównoważyć znajomość wszystkich umiejętności językowych.

najlepsze 4 wskazówki dotyczące nauki nowego języka

1- Rozwijanie Umiejętność słuchania do nauki nowego języka

Chociaż umiejętności słuchania mogą nie wymagać aktywnego udziału, nadal wymaga aktywności umysłu. Umiejętności słuchania są podstawową częścią doskonalenia języka obcego. Opanowanie umiejętności słuchania może wpłynąć na ogólne wrażenia z nauki.

Ucząc się nowych słów i znając ich dokładną wymowę, poprawiasz również swoje umiejętności mówienia i pisania!

To tak, jakby zabić dwie pieczenie na jednym ogniu!

– Aktywne słuchanie

Czasami bierne słuchanie dźwięku nie pomoże. Aby czerpać korzyści ze słuchania, musisz zaangażować się w aktywne zajęcia ze słuchania, takie jak te zawarte w naszych książkach do słuchania w Panda Languages.

Panda Languages ​​oferuje wspaniałe książki w różnych językach, które doskonalą Twoje umiejętności słuchania. Do takich książek należą: Perfect Listening – angielski, Perfect Listening – turecki, Perfect Listening – hiszpański oraz Perfect Listening/ Écoute Parfaite – francuski.

Każda z tych książek oferuje 100 pisemnych tekstów ze zrozumieniem wraz z ich słuchaniem. To sprawia, że ​​jednocześnie pracujesz nad wszystkimi umiejętnościami uczenia się języków.

– Pasywne słuchanie

Włączenie pasywnego słuchania do swojego życia jest ważne, aby zaangażować podświadomość w naukę języków. Możesz to osiągnąć, odtwarzając muzykę lub podcasty w języku docelowym, podczas wykonywania prac domowych lub innych rzeczy.

2- Rozwijanie Umiejętności czytania w językach

Czytanie otwiera twój umysł na związek między pisanymi i mówionymi formami języka obcego. Czytanie jest niezbędną umiejętnością, aby w pełni zrozumieć sposób, w jaki działa ten język.

– Książki dla dzieci

Jeśli chodzi o czytanie, najlepiej zacząć od czytania książek dla dzieci lub czerpać korzyści z wizualnie przedstawionych komiksów.

– Książki dwujęzyczne

Książki dwujęzyczne również mogą być świetną drogą. Książki te pozwalają porównywać oba teksty i uczyć się znaczenia trudnych słów bez przechodzenia tam iz powrotem od książki do słownika.

Dodatkowo utrzymują umysł świadomy i zaangażowany w różnice między oboma językami i ich korespondencją.

– Spokojnie

Rozpoczęcie od łatwych do przeczytania opowiadań i książek pomoże ci zagłębić się w głębsze rzeczy. Zagłębianie się w ciężką literaturę zagraniczną może cię zbić z tropu.

W Panda Languages ​​istnieje kilka prostych książek, które mogą Ci w tym pomóc. Podobnie jak nasze książki do słuchania są obowiązkową opcją, ponieważ zawierają pisemne zrozumienie, które można przeczytać, aby opanować słownictwo i gramatykę. Zrozumienia obejmują proste i podstawowe tematy, aby przygotować Cię do obszernej lektury.

3- Rozwijanie Umiejętności pisania w językach

Teraz, jeśli chodzi o pisanie, najlepiej ćwiczyć to codziennie. Doskonalenie umiejętności pisania może być świetną zabawą, jeśli tego chcesz.

– Dziennikarstwo

Prowadzenie dziennika to świetny sposób na codzienne ćwiczenie pisania i śledzenie swoich umiejętności. Tworzenie dziennika, w którym można zapisywać myśli lub pomysły, może skutecznie poprawić twoje umiejętności pisania.

Ponieważ my w Panda Languages ​​jesteśmy tego świadomi, nasze książki do słuchania nie skupiają się tylko na doskonaleniu umiejętności słuchania.

Nasze książki do słuchania zawierają pytania oparte na pisemnym rozumieniu, które pomogą Ci ćwiczyć pisanie i ulepszać je. Odpowiadając na te pytania, będziesz bardziej zdolny do pisania w tym języku.

4- Rozwijanie Umiejętności wypowiadania się w językach

Nauka języka bez umiejętności posługiwania się nim byłaby bezużyteczna. Opanowanie umiejętności mówienia jest niezbędne do osiągnięcia poziomu biegłości w języku docelowym.

Podczas gdy inne umiejętności są ważne, nauka komunikacji werbalnej w innym języku jest kluczem do zupełnie nowego świata. Oto kilka sposobów, aby to osiągnąć:

– Pracuj nad swoją wymową

Zamiast poddawać się negatywnym myślom i obsesyjnie myśleć o dziwnym akcencie, nadszedł czas, aby go zaakceptować, aby móc go ulepszyć. Poprawa umiejętności mówienia nie nastąpi przez milczenie. Jak to się mówi, praktyka czyni mistrza.

Słuchanie native speakerów i próbowanie ich naśladowania poprawi Twoją wymowę. Ponadto ważne jest, aby znać brakujące obszary, aby móc nad nimi pracować. Tak więc mówienie i rozumienie swoich niedociągnięć jest pierwszym krokiem w kierunku poprawy umiejętności mówienia.

– Słuchaj audio

O ile mówienie jest niezbędne, aby przyzwyczaić język do tego języka, tak samo ważne jest doskonalenie umiejętności rozumienia ze słuchu. Muzyka i filmy mogą być dobrym początkiem. Jednak na początku mogą być trochę skomplikowane dla początkujących.

Zamiast tego możesz słuchać prostszych i łatwych ze zrozumieniem wypowiedzianych wyraźnym głosem, aby pomóc początkującym lub średniozaawansowanym przyzwyczaić się do języka mówionego. W Panda Languages ​​znajdziesz dokładnie to!

Słuchając naszych audio rozumienia ze słuchu, które obracają się wokół różnych podstawowych tematów, takich jak codzienne czynności i relacje społeczne, nauczysz się poprawnej wymowy najbardziej podstawowych terminów.

– Mów głośniej

Czas wykorzystać każdą okazję do ćwiczenia języka docelowego. Popełnianie błędów i grzebanie w słowach pomoże Twojemu mózgowi dostosować się do myślenia w języku docelowym, co sprawi, że będziesz mówić nim bardziej naturalnie.

Podsumowanie. Istnieje wiele metod nauki języka, ale kluczem jest zrównoważenie wszystkich jego czterech umiejętności. Zaniedbanie jednej umiejętności może wpłynąć na ogólną biegłość językową.

Podczas gdy nauka języka była w przeszłości zniechęcająca, kursy i inne narzędzia do nauki sprawiły, że stało się to łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Wśród tych narzędzi są nasze książki do słuchania w Panda Languages, które są świetnym sposobem na rozpoczęcie przygody z nauką języka. Te książki oferują uzupełnienie wszystkich umiejętności uczenia się, od słuchania, mówienia i pisania po czytanie. Przy odrobinie wysiłku płynność może być Twoja.

Facebooktwitterlinkedininstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedinmail

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts