Welcome to Panda Languages
 - 
Arabic
 - 
ar
Chinese (Traditional)
 - 
zh-TW
Dutch
 - 
nl
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Portuguese
 - 
pt
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es

Najlepsze dwujęzyczne słowniki online do użycia

Post Visitors:41
słowniki

Kiedy uczysz się nowego języka, najlepszą rzeczą do zrobienia jest znajomość wielu słów w tym języku, co ułatwi Ci rozpoczęcie przygody z nauką tego języka.

Od tego momentu fundacja Panda Languages ​​jest najlepszym przyjacielem, który pomoże osiągnąć ten cel, oferując najbardziej przydatne słowniki dwujęzyczne online, które są dostępne w Internecie, a także w formacie PDF.

Co to jest słowniki?

Jest to książka informacyjna lub zasób elektroniczny, który zawiera listę słów w języku często w kolejności alfabetycznej, w tym:

  • Lista słowników z jednego lub więcej leksykonów jednego lub więcej języków.
  • Zawiera również informacje o definicjach i podaje ich znaczenie lub podaje równoważne słowa w innym języku.
  • Często zawiera również informacje o wymowie, pochodzeniu, użyciu i tłumaczeniu.
  • Słowniki są również odnośnikami leksykalnymi, które wyjaśniają wzajemne powiązania między danymi „Słownik cytatów”.

zalety najlepszych słowników dwujęzycznych online

  • Jak uczysz się dowolnego języka i ponieważ Panda Languages są Twoim pierwszym celem nauki wszystkich języków, o których marzysz, aby nauczyć się płynnie i prosto. Będziesz mógł mieć pulę słowników w 20 różnych językach.
  • I tutaj musimy wiedzieć, dlaczego słowniki języków pand miałyby być pierwszym celem każdego językoznawcy na świecie?.
  • Po pierwsze, słowniki Panda Languages oferują najważniejsze słownictwo w użyciu. Po drugie, każde słowo jest wyjaśnione zdaniem, które oferuje lepsze słowo zrozumienie słownictwa.
  • Panda Languages są oferowane wszystkim studentom, studentom studiów magisterskich i doktoranckich oraz każdemu, kto chce poprawić swój język i opanować język, wiele rodzajów cennych słowników, które pomogą Ci poprawić swój język i można je kupić na naszej stronie poświęconej językom Panda w cenach które Ci odpowiadają.
  • Możesz budować własne słowa językowe; zacznij doskonalić swoje słownictwo językowe teraz, gdy chcesz się uczyć, korzystając ze słowników online z naszej strony internetowej.

Niektóre rodzaje słowników dostępnych w Panda Languages

W serwisie istnieje wiele rodzajów słowników, takich jak:

Panda Languages ​​Słownik angielsko-estoński:

Jest to słownik tłumaczeń estońsko-angielskich zawierający ponad 1500 angielskich słów z tłumaczeniem.

, w języku estońskim.

Cechy:

Estonia stała się popularnym celem podróży amerykańskich podróżników w 2001 roku.

Zapewnia praktyczną pomoc anglojęzycznym osobom podróżującym do Estonii lub tym, którzy chcą komunikować się z 1,1 milionami estończyków na całym świecie.

Zawiera podstawowe informacje o jedzeniu, zakupach, transporcie oraz o tym, co robić w nagłych wypadkach.

Słownik angielsko-ormiański w Panda Languages

Jest to nowy podręcznik edukacyjny, który pomoże Ci rozwinąć słownictwo, w tym (czasowniki/rzeczowniki/wyrażenia) w języku ormiańskim.

Cechy:

Zawiera do 1500 podstawowych słów i wyrażeń należących do poziomów od początkującego do średniozaawansowanego (A1 – B1.2 CEFR).

Hasła podzielone są na 150 tematów słownictwa oraz 4 etapy nauki.

Są one ułożone według kroków, a następnie tematów, a nie alfabetu.

Książka ma na celu pomóc ci krok po kroku nauczyć się tego języka, ale może być również stosowana do tłumaczenia lub rozrywki. _Możesz go używać osobno lub jako dodatkowe narzędzie do dowolnego kursu edukacyjnego.

Panda Languages ​​Słownik angielsko-chorwacki:

Jest to nowy podręcznik edukacyjny, który pomoże Ci rozwinąć słownictwo, w tym (czasowniki/rzeczowniki/wyrażenia) w języku chorwackim.

Cechy:

Niezbędny towarzysz podróży od światowej sławy ekspertów językowych.

Ten kieszonkowy rozmówki i słownik naszych ekspertów językowych to wszystko, czego potrzebujesz, aby zrozumieć Chorwację.

Ponad 1500 słów i zwrotów: komunikuj się z łatwością w każdej sytuacji.

Łatwa wymowa: mów pewnie i bądź zrozumiany dzięki uproszczonym transkrypcjom fonetycznym.

Czytnik menu: zamawiaj za każdym razem idealny posiłek

Obejmuje następujące tematy: Przetrwanie, Jedzenie i picie, Ludzie, Czas wolny, Specjalne wymagania, W nagłych wypadkach.

Słownik angielsko-czeski Panda Languages:

Jest to nowy podręcznik edukacyjny, który pomoże Ci rozwinąć słownictwo, w tym (czasowniki/rzeczowniki/wyrażenia) w języku czeskim.

Cechy:

Rozmówki zawierają to, co najważniejsze – podstawowe elementy komunikacji. To niezbędny zestaw wyrażeń do „przetrwania” za granicą.

Niektóre z tematów zawartych w rozmówkach to: Pytanie o drogę, Znaki, Transport, Kupowanie biletów, Hotel, Restauracja, Zakupy, Pozdrowienia, Znajomi, Komunikacja, Wdzięczność, Problemy zdrowotne, Przeprosiny, Pożegnania i inne.

Inna część książki zawiera również mały słownik z ponad 1500 przydatnymi słowami ułożonymi alfabetycznie. Słownik zawiera wiele terminów gastronomicznych i będzie pomocny przy zamawianiu jedzenia w restauracji lub kupowaniu artykułów spożywczych w sklepie.

Panda Languages ​​Słownik angielsko-portugalski:

Jest to nowy podręcznik edukacyjny, który pomoże Ci rozwinąć słownictwo, w tym (czasowniki/rzeczowniki/wyrażenia) w języku portugalskim.

Cechy:

Ten praktyczny słownik języka portugalskiego zawiera ponad 1500 haseł w zwięzłym, łatwym w użyciu formacie.

Tłumaczenie jest z angielskiego na portugalski.

Oferuje szerokie słownictwo ze wszystkich dziedzin, a także liczne idiomy dotyczące wakacji lub do wykorzystania jako klasyczny podręcznik.

Słownik angielsko-macedoński Panda Languages:

Jest to nowy podręcznik edukacyjny, który pomoże Ci rozwinąć słownictwo, w tym (czasowniki/rzeczowniki/wyrażenia) w języku macedońskim.

Cechy:

Zawiera 1500 słów w języku angielskim i macedońskim wraz z przykładami objaśnień.

Jeśli szukasz niezawodnego, nowoczesnego słownika macedońsko-angielskiego, jesteś we właściwym miejscu.

Słowa są uporządkowane alfabetycznie, najpierw w języku angielskim, a następnie w języku macedońskim, co ułatwia dostęp.

Słownik angielsko-norweski Panda Languages:

Jest to nowy podręcznik edukacyjny, który pomoże Ci rozwinąć słownictwo, w tym (czasowniki/rzeczowniki/wyrażenia) w języku norweskim.

Cechy:

Zaufany słownik uniwersalny zapewnia szybkie i dokładne wyszukiwanie ponad 1500 słów i fraz w języku norweskim i angielskim.

Aktualne słownictwo z transkrypcją fonetyczną.

Z podstawowymi zwrotami, skrótami, mini gramatyką, czasownikami nieregularnymi w języku norweskim i angielskim w załączniku.

Idealne kieszonkowe narzędzie pomocnicze do użytku w domu, w biurze, w szkole lub podczas podróży.

Wreszcie, ​​Panda Languages ​​to miejsce, w którym możesz nauczyć się wszystkich języków i oddać je w Twoje ręce. Skontaktuj się z nami już teraz i uzyskaj najlepszy słownik, który wzbogaci Twój język i pozwoli Ci go z łatwością ćwiczyć. Skontaktuj się z zespołem Panda Languages ​​już teraz i dowiedz się więcej.

Facebooktwitterlinkedininstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedinmail

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts