Welcome to Panda Languages
 - 
Arabic
 - 
ar
Chinese (Traditional)
 - 
zh-TW
Dutch
 - 
nl
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Portuguese
 - 
pt
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es

4 geriausios DELF egzamino patarimai, kaip pasiruošti ir gauti aukščiausią rezultatą

Post Visitors:61
DELF egzamino

Prancūzijos švietimo ministerijos institutai DELF egzamino patikrinti savo prancūzų kalbos žinias. Šis egzaminas yra pripažintas visame pasaulyje ir galioja amžinai.

Tai yra puikus pažymėjimas, jei turite įrodyti savo prancūzų kalbos mokėjimą savo CV arba užsiregistruoti į bet kurias tarptautines ir prancūzų mokyklas.

Vienas iš mūsų galutinių „Panda Languages“ tikslų yra padėti jums pasiekti DELF. Suteikdami jums įvairių išteklių kiekvienoje to dalyje, įskaitant klausymą, skaitymą, rašymą ir kalbėjimą. Štai kaip tai padaryti.

Kaip pasiruošti DELF egzamino?

Norint pradėti pasiruošimo DELF kelionę, svarbiausia yra praktika. Tačiau prieš ruošiantis būtina žinoti dalis, kurios sudaro DELF testą, kad būtų galima tiksliai pasirinkti medžiagas.

DELF testo lygiai

DELF testas susideda iš keturių skirtingų lygių, kurie yra:

  • A1 lygis, kuris yra pagrindinis prancūzų kalbos lygis. Tai reikalauja, kad studentas tiesiog prisistatytų ir gerai suvoktų asmeninių klausimų priėmimą bei jų nurodymus.
  • A2 lygis yra antrasis lygis, kuriam reikia papildomų žinių iki A1 lygio, pavyzdžiui, kasdienės veiklos.
  • B1 lygis yra pirmasis tarpinės zonos lygis. Tai užtikrina, kad studentas gali laisvai reikštis daugelyje socialinių situacijų ir sėkmingai bendrauti su vietiniais gyventojais.
  • B2 lygis reiškia, kad pasiekėte prancūzų kalbos gimtosios kalbos lygį. Šiame lygyje galėsite dalyvauti sudėtingomis temomis ir jomis bendrauti.

Kiekvienas iš šių lygių įvertina visų kalbinių įgūdžių, įskaitant klausymą, skaitymą, rašymą ir kalbėjimą, mokėjimą. Norint pradėti ruoštis DELF testui, geriausia tobulinti kiekvieną iš šių įgūdžių atskirai.

DELF testo paruošimo patarimai

Kiekvienas DELF egzamino lygis tikrina keturis kalbos įgūdžius: klausymą, skaitymą, rašymą ir kalbėjimą. Norint visapusiškai tam pasiruošti, reikia patobulinti visus šiuos įgūdžius ir plėsti savo žinias. Štai kaip su jais dirbti:

– Klausosi

DELF egzamino klausymosi dalis yra padalinta į du segmentus; trumpas ir ilgesnis. Trumpąją dalį sudaro interviu ar kita žodinė dalis kartu su klausimais su atsakymų variantais. Ilgesnis segmentas apima sudėtingesnį įrašą su kai kuriais klausimais.

Štai keletas rekomenduojamų patarimų, kurie jums padės:

  • Paryškinkite klausą

Susipažinkite su prancūzų kalba klausydamiesi įvairių garso įrašų. Iš pradžių gali būti sunku suprasti prancūziškus žodžius, todėl geriausia išmokyti ausis, kaip ta kalba tariama.

Siekdami padėti jums tai padaryti, mes, „Panda Languages“, pateikiame jums tinkamas klausymosi knygas, kad priprastumėte prie prancūzų kalbos tarimo. Tokios knygos yraTobulas klausymasis / Écoute Parfaite – prancūzų kalba, kuriame yra 100 klausymo supratimo būdų, kuriuos galite pagerinti nuo pradedančiojo A1 lygio iki B2 pažengusio lygio.

  • Praktika daro tobulą

Pasikartojantis prancūzų kalbos garsų klausymas pagerina klausymosi įgūdžius ir leidžia suprasti prancūzų kalbą.

„Panda Languages“ užtikrina jūsų prancūzų kalbos klausymo įgūdžiusTobulas klausymasis / Écoute Parfaite – prancūzų kalbasu savo klausymo supratimu, kuris skirtas kasdienei veiklai ir socialinei sąveikai, kad pasiruoštumėte DELF testui.

– Skaitymas

DELF testo skaitymo segmentą sudaro informacinis dokumentas, taip pat ir sudėtingas dokumentas.

Taigi, net jei geriausia pradėti nuo paprasto skaitymo supratimo, taip pat būtina susipažinti su sudėtingesniais. Tai leis jums tinkamai pasiruošti abiem skaitymo segmento dalims.

  • Skaitykite lengvus romanus

Paprastų romanų skaitymas, norint priprasti prie sakinio sandaros ir pagrindinės gramatikos, kartu lavinant pagrindinį žodyną. Be to, galite pasinaudoti dvikalbe knyga arba knyga vaikams.

  • Pradėti nuo mažo

Norėdami visiškai patobulinti savo skaitymo įgūdžius, geriausia pasinerti į save ir pradėti nuo paprasto skaitymo supratimo, tada palaipsniui didinkite lygį.

Geriausias pasirinkimas tam yra mūsųTobulas skaitymas – prancūzų kalba„Panda Languages“, nes ji apima nuo A1 lygio iki C1 lygio. Tai mokomasis vadovas, padėsiantis patobulinti savo kalbos žinias ir skaityti prancūzų kalba, nes 150 skaitymo supratimo.

– Rašymas

Dabar atliekant DELF testo rašymo dalį, labai svarbu mokėti teisingai išreikšti save raštu. Taip yra todėl, kad šiame segmente reikia pateikti savo nuomonę apie dokumentą.

Taigi, geriausia praktikuotis rašant prancūzų kalba ir užtikrinti savo gebėjimą suprasti skirtingus tekstus.

  • Laikykite žurnalą

Geriausias būdas išmokti rašyti prancūzų kalbą – vesti žurnalą, kuris padėtų pradėti mąstyti ta kalba ir išmokti ja išreikšti save.

Užsirašydami tai, ką jaučiate, arba sukurdami paprastą istoriją prancūzų kalba pagerinsite savo rašymo įgūdžius ir pagerinsite gramatiką bei žodyną.

Norėdami pradėti rašyti, mūsų Tobulas rašymas – prancūzų kalba gali būti jums didelis turtas. Tai padės jums sukurti aiškius ir sintaksiškai teisingus sakinius lavinant prancūzų kalbos rašymo įgūdžius.

  • Išplėskite savo žodyną

Žodyno plėtimas ir naujų žodžių mokymasis gali paveikti visus keturis kalbos įgūdžius. Taigi, pasitelkus tokią žodyno knygą kaip mūsų Žodyno praktika – prancūzų kalba gali būti labai naudinga pasiruošimo DELF testui kelionėje.

– Kalbėdamas

Žodinis bendravimas yra esminė DELF testo dalis. Norint išlaikyti egzaminą, būtina išmokti aiškiai kalbėti prancūziškai. Nors taisyklingai ištarti prancūzų kalbą gali būti nemalonu, viskas tampa lengviau praktikuojantis.

– Pagerinkite savo tarimą

Tai galite padaryti reguliariai kalbėdami, net jei mikčiojate ir mikčiojate. Be to, nuoseklus gimtosios kalbos klausymasis ir jų mėgdžiojimas gali būti puikus būdas pagerinti savo kalbėjimo įgūdžius.

– Klausyk įdėmiai

Nors labai svarbu įsitraukti į pokalbius, kad pagerintumėte savo kalbėjimą ir padidintumėte pasitikėjimą savimi, klausytis taip pat būtina. Norėdami teisingai įgyti teisingą žodžių tarimą, turėtumėte įdėmiai klausytis prancūzų kalbos.

Mūsų klausymosi knyga Tobulas klausymasis / Écoute Parfaite – prancūzų kalba “Panda Languages“ gali jums tai padėti.

Išvada

Pasiruošimas yra svarbiausia. Norint išlaikyti DELF testą, reikia tik šiek tiek praktikos ir ryžto. “Panda Languages“ siūlome jums įvairių prancūzų knygų rinkinį, kad pagerintumėte visus keturis įgūdžius, kad galėtumėte išlaikyti testą. Su mumis greitai nuimsite savo laiko ir pastangų derlių.

Facebooktwitterlinkedininstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedinmail

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts