Welcome to Panda Languages
 - 
Arabic
 - 
ar
Chinese (Traditional)
 - 
zh-TW
Dutch
 - 
nl
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Portuguese
 - 
pt
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es

4 הרמזים הטובים ביותר של DELF מבחן להתכונן ולקבל את התוצאה הגבוהה ביותר

Post Visitors:156
Delf

משרד החינוך הצרפתי מתקן את DELF כדי לאמת את מיומנות השפה הצרפתית שלך. בחינה זו מוכרת בכל העולם והיא תקפה לנצח

זה הופך את זה לתעודה נהדרת להוכיח את השליטה שלך בשפה הצרפתית בקורות החיים שלך או להירשם לכל בית ספר בינלאומי וצרפתי

להנחות אותך להצליח ב-DELF היא אחת ממטרות הקצה שלנו ב-Panda Languages. על ידי מתן משאבים שונים בכל חלק של זה, כולל האזנה, קריאה, כתיבה ודיבור. הנה איך לעשות את זה

כיצד להתכונן למבחן DELF?

כדי להתחיל את מסע ההכנה של DELF, תרגול הוא המפתח. אבל לפני ההכנה, חיוני להכיר את החלקים המרכיבים את מבחן DELF כדי לבחור במדויק את החומרים לכך

רמות מבחן DELF

מבחן DELF מורכב מארבע רמות שונות שהן:

  • רמה A1, שהיא רמה בסיסית של השפה הצרפתית. זה דורש מהתלמיד פשוט להציג את עצמו ולהבין היטב את הקבלה וההכוונה של שאלות אישיות.
  • רמה A2 היא הרמה השנייה הדורשת ידע נוסף לרמה A1, כגון פעילויות יומיומיות.
  • רמה B1 היא הרמה הראשונה באזור הביניים. זה מבטיח שהתלמיד מסוגל להביע את עצמו בחופשיות ברוב המצבים החברתיים ולעסוק בהצלחה עם ילידים.
  • רמה B2 פירושה שהגעת לרמה של שליטה שפת אם בצרפתית. ברמה זו, תוכל לעסוק ולקיים אינטראקציה עם נושאים מורכבים.

כל אחת מהרמות הללו מעריכה את הבקיאות של כל מיומנויות השפה, כולל הקשבה, קריאה, כתיבה ודיבור. כדי להתחיל בהכנה למבחן DELF שלך, עדיף לעבוד על כל אחת מהמיומנויות הללו בנפרד.

טיפים להכנה למבחן DELF

כאשר כל רמה של בחינת DELF בוחנת את ארבע מיומנויות השפה שהן הקשבה, קריאה, כתיבה ודיבור. כדי להתכונן אליו באופן מלא, עליך לשפר את כל המיומנויות הללו ולהרחיב את הידע שלך. הנה איך לעבוד עליהם:

הקשבה

חלק ההאזנה של בחינת DELF מחולק לשני מקטעים; אחד קצר וארוך יותר. הקצר מורכב מראיון או חלק אחר בדיבור בליווי שאלות רב-ברירה. הקטע הארוך יותר כולל תיעוד מתוחכם יותר עם כמה שאלות.

להלן מספר טיפים מומלצים שיעזרו לך להתקדם:

  • חדד את השמיעה שלך

הכירו את הדיבור הצרפתי על ידי האזנה לאודיו שונים. מילים צרפתיות יכולות להיות קשות להבנה בהתחלה ולכן, עדיף לאמן את האוזניים שלך כיצד מבטאת השפה.

כדי לעזור לך בכך, אנו ב-Panda Languages ​​מספקים לך בדיוק את ספרי ההאזנה הנכונים כדי להתרגל להגייה הצרפתית. ספרים כאלה הם ההאזנה מושלמת/ Écoute Parfaite- צרפתית, הכולל 100 הבנת הנשמע לשיפור מרמת A1 למתחילים לרמה מתקדמת B2.

  • תרגול מביא לשלמות

האזנה חוזרת ונשנית לצלילים צרפתיים משפרת את כישורי ההאזנה שלך ומאפשרת לך יותר להבין את השפה הצרפתית.

ב-Panda Languages, אנו מבטיחים את מיומנות ההאזנה שלך בצרפתית עם שלנוהאזנה מושלמת/ Écoute Parfaite- צרפתיתעם הבנת הנשמע שלה שמתייחסת לפעילויות יומיומיות ולאינטראקציות חברתיות כדי להכין אותך למבחן DELF שלך.

קריאה

קטע הקריאה של מבחן DELF מורכב ממסמך אינפורמטיבי, כמו גם ממסמך מאתגר.

לכן, גם אם עדיף להתחיל עם הבנת הנקרא פשוטה, יש צורך באותה מידה להכיר מאתגרים יותר. זה יאפשר לכם להיות מוכנים בצורה נכונה לשני חלקי קטע הקריאה.

  • קרא רומנים קלים

קריאת רומנים פשוטים כדי להתרגל למבנה המשפט ולדקדוק הבסיסי תוך פיתוח אוצר מילים בסיסי. בנוסף, אתה יכול לעשות שימוש בספר דו לשוני או ספר ילדים.

  • תתחיל בקטן

כדי לשפר באופן מלא את כישורי הקריאה שלך, עדיף להקל על עצמך ולהתחיל בקריאת הבנת הנקרא פשוטה, ואז לעלות בהדרגה.

האפשרות הטובה ביותר לכך היא שלנוקריאה מושלמת- צרפתיתב-Panda Languages ​​כי זה מכסה מרמת A1 לרמה C1. זהו ספר הדרכה שיסייע לך בשיפור מיומנות השפה ויכולות הקריאה שלך בצרפתית עם 150 הבנת הנקרא.

כתיבה

כעת לחלק הכתיבה של מבחן DELF, חיוני להיות מסוגל לבטא את עצמך בצורה נכונה בכתב. הסיבה לכך היא שהקטע הזה כרוך במתן דעתך האישית על מסמך.

לכן, עדיף לתרגל כתיבה בצרפתית ולהבטיח את יכולתך להבין טקסטים שונים

לנהל יומן

הדרך הטובה ביותר להשיג מיומנות כתיבה בצרפתית היא לנהל יומן שיעזור לך להתחיל לחשוב בשפה זו וללמוד כיצד לבטא את עצמך בה

כתיבה של מה שאתה מרגיש או יצירת סיפור פשוט בצרפתית ישפר את כישורי הכתיבה שלך וישפר את הדקדוק ואוצר המילים שלך

כדי להתחיל בתרגול הכתיבה שלך, שלנוכתיבה מושלמת- צרפתיתיכול להיות נכס גדול עבורך. זה יעזור לך לייצר משפטים ברורים ונכונים תחבירית על ידי תרגול כישורי הכתיבה הצרפתית שלך

הרחב את אוצר המילים שלך

הרחבת אוצר המילים שלך ולימוד מילים חדשות יכולים להשפיע על כל ארבעת כישורי השפה. אז, להיעזר בספר אוצר מילים כמו שלנותרגול אוצר מילים- שפה צרפתיתיכול להיות מאוד מועיל במסע ההכנה שלך למבחן DELF

מדבר

תקשורת מילולית היא חלק מהותי במבחן DELF. כדי לעבור את הבחינה, חיוני לתרגל דיבור ברור בצרפתית. למרות שזה יכול להיות מתסכל להבין את ההגייה הצרפתית בצורה נכונה, הכל נהיה קל יותר עם תרגול

שפר את ההגייה שלך

אתה יכול לעשות זאת על ידי דיבור קבוע גם אם אתה מגשש ומגמגם. כמו כן, האזנה עקבית לדוברי שפת אם וחיקוי שלהם יכולה להיות דרך מצוינת לשפר את כישורי הדיבור שלך.

תקשיב בתשומת לב

אמנם חיוני להשתתף בשיחות כדי לשפר את הדיבור שלך ולהגביר את הביטחון שלך, אבל הקשבה נחוצה באותה מידה. כדי לרכוש בצדק את ההגייה הנכונה של מילים, עליך להקשיב בקשב רב לדוברי צרפתית שפת אם.

ספר ההאזנה שלנוהאזנה מושלמת/ Écoute Parfaite- צרפתיתב-Panda Languages ​​יכולים לעזור לך בכך

סיכום

הכנה היא המפתח. לעבור את מבחן DELF צריך רק קצת תרגול ונחישות. ב-Panda Languages, אנו מספקים לך סט של ספרים שונים בצרפתית כדי לשפר את כל ארבעת המיומנויות כדי לאפשר לך לעמוד במבחן. איתנו, תקצור את הקציר של זמנך ומאמציך תוך זמן קצר

Facebooktwitterlinkedininstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedinmail

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts