Welcome to Panda Languages
 - 
Arabic
 - 
ar
Chinese (Traditional)
 - 
zh-TW
Dutch
 - 
nl
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Portuguese
 - 
pt
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es

4 найкращі підказки для підготовки до іспиту DELF і отримання найвищого результату

Post Visitors:154
іспиту DELF

Інститути Міністерства освіти Франції іспиту DELF щоб підтвердити свій рівень володіння французькою мовою. Цей іспит визнаний у всьому світі і дійсний вічно.

Це робить чудовим сертифікатом підтверджувати своє володіння французькою мовою у своєму резюме або вступати до будь-якої міжнародної та французької школи.

Одна з наших кінцевих цілей у Panda Languages ​​— допомогти вам досягти успіху в DELF. Надаючи вам різні ресурси в кожній частині, включаючи аудіювання, читання, письмо та говоріння. Ось як це зробити.

Як підготуватися до іспиту DELF?

Щоб розпочати підготовку до DELF, практика є ключовою. Але перед підготовкою важливо знати частини, з яких складається тест DELF, щоб правильно вибрати для нього матеріали.

Тестові рівні DELF

Тест DELF складається з чотирьох різних рівнів:

  • Рівень А1, який є базовим рівнем французької мови. Це вимагає від студента просто представитися та добре вміти приймати та направляти особисті запитання.
  • Рівень A2 – це другий рівень, який вимагає деяких додаткових знань до рівня A1, наприклад щоденних справ.
  • Рівень B1 – перший рівень у проміжній зоні. Це гарантує, що студент здатний вільно виражати себе в більшості соціальних ситуацій і успішно взаємодіяти з місцевими жителями.
  • Рівень B2 означає, що ви досягли рівня вільного володіння французькою мовою. На цьому рівні ви зможете залучати та взаємодіяти зі складними темами.

Кожен із цих рівнів оцінює рівень володіння всіма мовними навичками, включаючи аудіювання, читання, письмо та говоріння. Щоб розпочати підготовку до тесту DELF, найкраще попрацювати над кожною з цих навичок окремо.

Поради щодо підготовки до тесту DELF

Оскільки кожен рівень іспиту DELF перевіряє чотири мовні навички: аудіювання, читання, письмо та усне мовлення. Щоб повністю підготуватися до нього, потрібно вдосконалити всі ці навички та розширити свої знання. Ось як над ними працювати:

– Слухаючи

Частина аудіювання іспиту DELF розділена на два сегменти; короткий і довший. Короткий складається з інтерв’ю або іншої усної частини, що супроводжується запитаннями з варіантами відповідей. Довший сегмент містить більш складний запис із деякими запитаннями.

Ось кілька рекомендованих порад, які допоможуть вам:

  • Відгострити свій слух

Знайомтеся з французькою мовою, слухаючи різні аудіозаписи. Спочатку французькі слова можуть бути складними для розуміння, тому найкраще потренувати свій слух до того, як вимовляється мова.

Щоб допомогти вам у цьому, ми в Panda Languages ​​пропонуємо вам підручники для аудіювання, щоб звикнути до французької вимови. Такі книги є Ідеальне прослуховування/ Écoute Parfaite- французька, який включає 100 способів сприйняття на слух для підвищення рівня від початкового рівня A1 до рівня B2.

  • Практика робить досконалим

Повторне прослуховування французьких звуків покращує ваші навички аудіювання та робить вас більш здатними до розуміння французької мови.

У Panda Languages ​​ми гарантуємо, що ви володієте французькою на слух за допомогою нашогоІдеальне прослуховування/ Écoute Parfaite- французьказ його розумінням на слух, яке стосується повсякденної діяльності та соціальної взаємодії, щоб підготувати вас до тесту DELF.

– Читання

Сегмент читання тесту DELF складається з інформативного документа, а також складного.

Отже, навіть якщо найкраще почати з простого розуміння прочитаного, однаково необхідно ознайомитися з більш складними. Це дозволить вам правильно підготуватися до обох частин сегмента читання.

  • Читайте легкі романи

Читайте прості романи, щоб звикнути до структури речень і базової граматики, одночасно розвиваючи основний словниковий запас. Крім того, ви можете скористатися двомовною книгою або дитячою книгою.

  • Почніть з малого

Щоб повністю вдосконалити свої навички читання, найкраще бути легким і почати з читання простих текстів, а потім поступово підвищувати рівень.

Найкращий варіант для цього – наш Ідеальне читання – французька у Panda Languages, оскільки він охоплює рівень від A1 до рівня C1. Це навчальний посібник, який допоможе вам покращити рівень володіння мовою та навички читання французькою мовою завдяки 150 розумінням прочитаного.

– Письмо

Тепер для письмової частини тесту DELF дуже важливо вміти правильно висловлюватися в письмовій формі. Це пов’язано з тим, що цей сегмент містить особисту думку щодо документа.

Тому найкраще потренуватися писати французькою мовою та переконатися, що ви здатні розуміти різні тексти.

  • Ведіть журнал

Найкращий спосіб оволодіти французькою мовою – це вести щоденник, який допоможе вам почати думати цією мовою та навчитися висловлюватись нею.

Записуючи те, що ви відчуваєте, або створюючи просту історію французькою, ви покращите свої навички письма та покращите граматику та словниковий запас.

Щоб розпочати вашу практику письма, нашІдеальне письмо – французькаможе бути великою перевагою для вас. Це допоможе вам створювати чіткі та синтаксично правильні речення, практикуючи свої навички французького письма.

  • Розширюйте свій словниковий запас

Розширення словникового запасу та вивчення нових слів може вплинути на всі чотири мовні навички. Отже, звернувшись за допомогою до словника, такого як наш Словниковий запас – французька мова може бути дуже корисним під час підготовки до тесту DELF.

– Говорячи

Вербальне спілкування є важливою частиною тесту DELF. Щоб скласти іспит, важливо чітко розмовляти французькою мовою. Хоча правильна французька вимова може бути неприємною, з практикою все стає легше.

– Покращте свою вимову

Ви можете зробити це, регулярно висловлюючись, навіть якщо ви навпомацки чи заїкаєтеся. Крім того, постійне слухання носіїв мови та наслідування їм може бути чудовим способом покращити свої навички мовлення.

– Слухайте уважно

Хоча важливо брати участь у розмовах, щоб покращити своє мовлення та підвищити впевненість, слухати так само необхідно. Щоб по праву набути правильної вимови слів, слід уважно слухати носіїв французької мови.

Наша книга для прослуховування Ідеальне прослуховування/ Écoute Parfaite- французька Panda Languages ​​може допомогти вам у цьому.

Висновок

Підготовка є ключовою. Для проходження тесту DELF потрібна лише певна практика та рішучість. У Panda Languages ​​ми надаємо вам набір різних книжок французькою мовою, щоб покращити всі чотири навички, щоб ви змогли успішно скласти тест. З нами ви миттєво пожнете врожай свого часу та зусиль.

Facebooktwitterlinkedininstagram
Facebooktwitterpinterestlinkedinmail

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts